Strony internetowe

Produkcja stron i portali internetowych

O nas

Conex - advanced solutions - świadczy kompleksowe usługi informatyczne i konsultingowe związane z projektowaniem i tworzeniem stron www, odpowiadające nowoczesnemu wizerunkowi firmy. Strony, które projektujemy i wdrażamy są zawsze w pełni zoptymalizowane i wysoko pozycjonowane. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy. Projektujemy nowoczesne i funkcjonalne strony internetowe, sklepy internetowe oraz portale internetowe dedykowane. Realizujemy nawet najśmielsze projekty. Zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne w trakcie i po zakończeniu realizacji. Klient dba o firmę, my o całą resztę. Wiemy, że portale internetowe muszą być przede wszystkim proste w obsłudze i efektywne w osiąganiu stawianych przed nimi celów. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że kreacja marki on-line stanowi niezwykle istotny element rozwinięcia i przedłużenia kampanii identyfikacyjnej, a ponieważ żyjemy w czasach, w których zwykło się mawiać, że „jeżeli nie ma nas w sieci, to prawdopodobnie nie istniejemy w ogóle”, jest to szczególnie istotne. Zapewniamy klientom kompleksowe rozwiązania informatyczne które są niezbędne do realizacji powierzonych nam projektów. Administrowanie serwerem to usługa skierowana dla firm, które potrzebują stałej opieki swoich serwerów. Bezpieczeństwo serwerów dla nas bardzo ważne. Staramy się zawsze spełniać wymagania Klientów i dostosować się do zasad współpracy i metod raportowania. Przy większej ilości serwerów oferujemy atrakcyjne upusty i promocje. Działamy w wielu miastach w Polsce: Mińsk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Warszawa, Otwock, Pruszków, Radzymin. Naszymi atutami jest obsługa bardzo wielu przedsiębiorstw w różnych inicjatywach zaczynając od hostingów stron internetowych, przez portale społecznościowe do firm wydających oprogramowanie. Żeby strony internetowe, które przygotowujemy dla naszych klientów, pomagały im zdobywać nowych klientów, szczególny nacisk kładziemy na optymalizację witryn pod kątem współpracy z wyszukiwarkami internetowymi. Zawsze staramy się, by nasze strony były przyjazne wyszukiwarkom internetowym. Każdą budujemy z myślą o konkretnych wymaganiach naszego klienta w oparciu o nasz autorski, doskonale przetestowanego i nieustannie dopracowywanego systemu VTCMS

Dlaczego my

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami na rynku, dlatego wszystkie nasze pomysły są niebanalne, niezwykle kreatywne i naprawdę innowacyjne. Tworzymy strony internetowe od najprostszych wizytówek do dużych serwisów z zastosowaniem zaawansowanych technologii, wszystko zależnie od potrzeb i życzeń klientów. Wraz z nami rozwija się nasza oferta, dlatego dziś jesteśmy w stanie kompleksowo zająć się każdą firmą czy marką – od stworzenia profesjonalnego logo i materiałów promocyjnych, poprzez nowoczesną stronę/sklep internetowy, a na skutecznym e-marketingu kończąc. Strona internetowa Otwock kreuje wizerunek firmy w sieci, a my wiemy na czym polega skuteczne pozycjonowanie i marketing internetowy. Poprzez dogłębną analizę kodu strony oraz umiejętny dobór technik i narzędzi sprawimy, że to właśnie Twoja strona będzie wysoko w wynikach wyszukiwarek. Strona internetowa Mińsk Mazowiecki, kampania Google AdWords, e-mail marketing, social media marketing… to tylko niektóre metody ciekawego i nowoczesnego promowania się w Internecie. Narzędzi reklamowych stale przybywa, co pozwala nam na zaplanowanie efektywnej kampanii z wykorzystaniem różnorodnych kanałów komunikacyjnych w Internecie. Budując efektywne, przejrzyste i funkcjonalne strony internetowe Nowy Dwór Mazowiecki na pierwszym miejscu stawiamy na ich skuteczność. Sprawna strona internetowa to taka, która jest stworzona pod potrzeby Twoich obecnych i przyszłych klientów. Dzięki praktycznemu wykorzystaniu naszego doświadczenia zyskujesz pewność, że tworzone przez nas witryny spełnią swoją rolę – wypromują Twoją firmę, sprzedadzą Twój towar lub usługę, trafią do właściwych odbiorców. Stworzenie internetowego serwisu, do którego włączone są takie usługi jak jego aktualizacje oraz pozycjonowanie. Działamy w wielu miastach w Polsce: Mińsk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Warszawa, Otwock, Pruszków, Radzymin. Administracja serwerem i czuwanie nad jego stabilnością wymaga często natychmiastowych i niespodziewanych działań. W ramach naszych usług otrzymasz całodobowe wsparcie, które nie jest w żaden sposób limitowane. Dzięki temu nie będziesz musiał ponosić dodatkowych opłat za wykonywane przez nas prace.

Jak działamy

Przeprowadzamy cały proces od zarejestrowania domeny, poprzez pomoc w doborze materiału na stronę, do utworzenia serwisu i opracowania zestawu haseł zapewniających wysokie pozycje w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych to nie tylko projekt graficzny i trochę tekstu! Zawsze staramy się doradzić jak poprawnie zredagować tekst aby trafnie odzwierciedlał profil witryny i dzięki temu strona osiągnęła wysokie pozycje w wyszukiwarce – mamy doświadczenie w pozycjonowaniu. Pozycjonowanie to pierwszy i naszym zdaniem najważniejszy etap reklamowania strony www Warszawa. Przy niektórych słowach kluczowych jest on wystarczający aby strona zaczęła pozyskiwać nowych klientów. Wykonywanie stron www zgodnie z najwyższymi standardami ma również istotny wpływ na pozycję w wyszukiwarce, strona zakodowana zgodnie z obowiązującymi normami jest przyjazna pozycjonowaniu oraz nie różni się między sobą w wyglądzie w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy online. Pozycjonowanie SEO (Search engine optimization): to najlepsza forma reklamy strony internetowej, która przyczynia się między innymi do zdobywania nowych klientów. Należy pamiętać, że posiadanie strony internetowej jest mało efektywne jeżeli prawdopodobieństwo jej odszukania przez potencjalnego użytkownika (klienta) jest małe lub znikome. Mamy w ofercie również inne usługi, na przykład identyfikację wizualną. Identyfikacja wizualna to usługa, która służy kreowaniu wizerunku marki / firmy na rynku. Współpraca z naszą firmą to przede wszystkim jasne i przejrzyste zasady. Wybierając nasze usługi otrzymasz jasną i przejrzystą wycenę zdalnej administracji serwerami, w której nie ma żadnych ukrytych kosztów oraz dodatkowych opłat, pojawiających się w czasie realizowania usługi. Działamy w wielu miastach w Polsce: Mińsk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Warszawa, Otwock, Pruszków, Radzymin. Pozycjonowanie stron to określenie działań zmierzających do uzyskania jak najwyższego miejsca na liście wyników wyszukiwarek internetowych. Optymalizacja i pozycjonowanie to w tej chwili podstawa.

Co dalej

Gdy wiesz już co chcesz umieścić na swojej stronie i nie masz potrzeby dokonywać częstych zmian w treści strony to statyczna strona www jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Treści które nam dostarczysz zostaną odpowiednio zredagowane i sformatowane aby witryna uzyskała najwyższą możliwą zgodność SEO, która jest bardzo ważna w pierwszym etapie zaindeksowania i pozycjonowania strony internetowej. Tworzymy profesjonalne i intuicyjne w obsłudze strony internetowe. Wdrażamy zarówno proste strony www Warszawa jak i zaawansowane serwisy. Kreatywność to nasze drugie imię. Wspólnie zaprojektujemy sukces Twojej firmy. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy online. Zasady identyfikacji wizualnej firmy to pewnego rodzaju instrukcja obsługi, pewne wzorce i ustalenia dotyczące logo lub logotypu jak i pozostałych elementów identyfikujących firmę. Działamy w wielu miastach w Polsce: Mińsk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Warszawa, Otwock, Pruszków, Radzymin. Zajmujemy się kompleksową realizacją projektów internetowych: od analizy i projektowania funkcjonalności, poprzez projektowanie graficzne, kodowanie, programowanie, testowanie a kończąc na social media marketing Warszawa i usługach wsparcia. Mamy ogromne doświadczenie w tworzeniu i obsłudze serwisów i portali internetowych. Zrealizowaliśmy w tym czasie kilka tysięcy różnych projektów dla dużych, średnich i małych firm. Specjalizujemy się w administracji serwerami. Zapewniamy dostawę i konfigurację oprogramowania jak i późniejszą weryfikację wykonywania się kopi. Udzielamy też wsparcia technicznego już zainstalowanych systemów kopii zapasowych. Projektowanie efektywnych stron internetowych jest naszą pasją. Projektując nasze strony optymalizujemy kod HTML pod kątem wyszukiwarek. Poprawnie zoptymalizowania strona, jest zdecydowanie wyżej pozycjonowana przez wyszukiwarki i katalogi. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że łatwiej jest znaleźć stronę, która wyświetla się w pierwszej liście wyników, niż na setnej pozycji. Jeżeli chcielibyście Państwo założyć sklep internetowy to dobrze trafiliście. Oferujemy nowoczesne sklepy, z unikalną grafiką dostosowaną do Państwa potrzeb. Oferujemy zarówno gotowe rozwiązania, jak i autorskie sklepy.

Dla kogo

Jednym z najważniejszych zadań, jakie powinny wykonać osoby rozpoczynające prowadzenie własnej działalności jest stworzenie własnej strony firmowej. Projektujemy strony www na podstawie autorskich projektów. Specjalizujemy się również w kompleksowej obsłudze informatycznej: doradzamy, prowadzimy serwis internetowy, budujemy sieci komputerowe i projektujemy bazy danych. Każdy projekt, bez względu na rodzaj usługi, zaczynamy od zapoznania się z potrzebami klienta. Jest to niezbędne, by nasza współpraca zaowocowała zyskami dla Twojej firmy. Nasza agencja tworzy tylko nowoczesne i skuteczne narzędzia, które pomagają naszym klientom zwiększać zyski! Zatrudniamy specjalistów, którzy zajmą się administracją serwerami. Chęć rozszerzenia kanałów dystrybucji swoich produktów lub usług o Internet wymaga obecności firmy w sieci. Aby zbudować świadomość marki w oczach internautów, niezbędne jest odpowiednie zaplanowanie działań, nakierowanych na efektywny social media marketing online. Działamy w wielu miastach w Polsce: Mińsk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Warszawa, Otwock, Pruszków, Radzymin. Na uwadze należy mieć zarówno swoje potrzeby, jak i oczekiwania grupy docelowej, do jakiej kierujemy swoją ofertę. Projektujemy serwisy internetowe, portale internetowe, opracowujemy identyfikację wizualną dla firm i instytucji. Tym, co nas odróżnia od innych jest profesjonalny warsztat wypracowany na zagranicznych uczelniach oraz umiejętność tworzenia grafik w oparciu o autorskie ilustracje. Wierzymy, że Twoja marka ma wspaniałe wartości w sobie. To one określają jej tożsamość. Pomożemy ją profesjonalnie zaprezentować - opracujemy kompleksowo identyfikację wizualną Twojej marki oraz charakter jej obecności w Internecie. Podniesie to jakość postrzegania Twojej firmy. Realizowane przez nas kompleksowe usługi w zakresie administracji serwerami cechuje się profesjonalizmem, który oparty jest na wieloletnim doświadczeniu oraz jasnymi zasadami współpracy z naszymi klientami. Każdorazowo tworzymy indywidualny projekt, który wpasowuje się w dotychczasowe działania marketingowe naszych Klientów i jest odzwierciedleniem ich potrzeb. Bogate doświadczenie w temacie stron www pozwala nam tworzyć projekty jasne, czytelne i przyjazne użytkownikom. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy online.

Kim jesteśmy

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w administracji serwerami. Wdrażamy rozwiązania zapewniające ciągłe wykonywanie kopi zapasowych, umożliwiające cofnięcie zmian które nastąpiły na komputerze a w przypadku jego awarii przywrócenie wszystkich danych które uległy usunięciu. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy online. Działamy w wielu miastach w Polsce: Mińsk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Warszawa, Otwock, Pruszków, Radzymin. Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania webowego - czyli oprogramowania, które działa przez przeglądarki internetowe. Tworzone przez nas oprogramowanie jest zgodne z obowiązującymi standardami. Dokładamy wszelkich starań, aby aplikacja działała prawidłowo, była zoptymalizowana pod względem wydajnościowym, a także aby była dobrze widziana przez wyszukiwarki i dała się dobrze pozycjonować w wyszukiwarce google.pl. Naszymi atutami są bogate doświadczenie, wiedza oraz elastyczność. Każda stworzona przez nas strona www nosi wyraźne piętno rozwiązań, które służą celom biznesowym. Social media marketing to zjawisko polegające na zdobywaniu uwagi oraz generowaniu ruchu internetowego przy pomocy serwisów społecznościowych. Media społecznościowe w ostatnim czasie odgrywają coraz większą rolę w działaniach marketingowych wielu firm, ze względu na fakt, że są łatwo dostępne dla wszystkich, którzy mają dostęp do Internetu. Social media marketing umożliwia bezpośredni dostęp do pożądanej grupy docelowej, a dodatkowo obniża koszty działań marketingowych. A może chcesz otworzył sklep internetowych ze swoimi ulubionymi produktami? Projektowanie sklepów internetowych oraz tworzenie stron www to nasza pasja. Proponujemy również profesjonalną identyfikację wizualną. Naszym celem jest przede wszystkim dostarczanie kompleksowych usług internetowych na wysokim poziomie w stosunkowo niskich cenach. Łącząc doświadczenie naszych pracowników z najnowszymi technologiami oraz nowoczesną infrastrukturą, skutecznie wykorzystujemy potencjał, jaki daje Internet w biznesie i komunikacji.

Warto nam zaufać

Jak powiedział Henry Ford - "Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my." Ta zasada przyświeca naszej firmie. Działamy w wielu miastach w Polsce: Mińsk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Warszawa, Otwock, Pruszków, Radzymin. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy online. Oprócz tworzenia stron WWW od strony technicznej zajmowaliśmy się także identyfikacją wizualną (tworzeniem logotypów, projektowaniem grafiki) oraz doradzaliśmy w wyborze hostingu czy specjalistów w zakresie pozycjonowania. Dołożymy wszelkich starań, by Państwa strona internetowa wyglądała reprezentacyjnie i była przyjazna dla użytkowników. Grafika, rozwiązania i funkcjonalności w pierwszej kolejności będą służyć budowaniu pozytywnego wizerunku firmy. Kompleksowo realizujemy indywidualnie przygotowane sklepy internetowe. Przy każdym projekcie analizujemy potrzeby klienta, konkurencję i na tej podstawie proponujemy grafikę, ale także układ sklepu, formę prezentacji produktów. Prowadzimy także pełna pomoc techniczną, rozwijamy, przygotowujemy dodatkowe moduły do sklepu i panelu CMS zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami klienta i ofertą sklepów. Strona internetowa to wizytówka każdej firmy, która chce zapoczątkował swoje działania w Internecie. Potrzebujesz strony firmowej? Dobrze trafiłeś. Nasza firma wykona każdą stronę dostosowaną do twoich potrzeb. Potrzebujesz wizytówki dla swojej firmy, a może profesjonalną stronę internetową? Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych. My Ci w tym pomożemy. Sprawdź nasza ofertę i poproś o niezobowiązująca wycenę. Sklep internetowy dla klientów oznacza oszczędność czasu, kosztów dojazdu i wygodę, bo zakupiony towar dostaną bezpośrednio do domu. Dla firmy prowadzącej sklep oznacza zaś łatwiejszy sposób prowadzenia działalności, często brak konieczności posiadania biura, magazynu i możliwość zarządzania sklepem z domu. Przy tworzeniu sklepów internetowych, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu kompleksowe usługi. Sprawią one, że zarówno założenie, jak i obsługa sklepu www, będzie przyjemnością.