Moduł importu XML Prestashop

Integracje z hurtowniami oraz programami księgowymi

prestashop import

Proponujemy Państwu unikatową usługę integracji Państwa sklepu opartego na Prestashop z każdą hurtownią, z każdym magazynem, z każdym programem księgowym. Nasz moduł integracji oraz importu/exportu XML zapewnie bezawaryjną pracę Państwa sklepu oszczędzając Wasz czas, który możecie przeznaczyć na rozwijanie swojego biznesu.


Jak to działa.

Moduł importu/exportu XML jest dostosowywany za każdym razem do oprogramowania, jakie Państwo wskażą w celu pobrania danych, kategorii, opisów oraz zdjęć produktów do Waszego sklepu. Każda integracja jaką wykonujemy jest budowana od zera i dedykowana tylko dla Was i Waszego sklepu oraz programu/magazynu. Każdy magazyn oraz program księgowy jest inny. Dlatego nie możemy zaoferować "pudełkowej" wersji modułu. Nie przeszkadza to w żaden sposób w integracji jaką wykonujemy, a Państwo otrzymują pełnowartościowy produkt pasujący tylko i wyłącznie do Waszego programu/magazynu oraz sklepu.

import2

all

Dlaczego my

Jesteśmy najlepsi w tym co robimy. Znamy od podstaw strukturę sklepów internetowych. Oprogramowanie Prestashop jest w tym segmencie biznesowym najlepszym rozwiązaniem. Pozwala na idealne dopasowanie modelu biznesowego do zapotrzebowania Klienta oraz właściciela sklepu. Nasza wieloletnia praca oraz doświadczenie pozwala nam zaoferować Państwu owoce naszych starań oraz działań na polu E-commerce. Zdajemy sobie sprawę, że sklep po instalacji wersji domyślnej pozwala na bardzo niewiele. Od tego właśnie jesteśmy MY, aby pomóc Wam zautomatyzować tak jak to tylko możliwe działania i funkcjonowanie Waszego sklepu.